תנאים כללים להזמנות ורישום

  תנאים כלליים להרשמה לחבילות טוס וסע, נופש וספא, טיולים מאורגנים

   

  לקוחות יקרים ,

  נא קראו בעיון תנאים כלליים אלו, אנו מבקשים לציין כי רישום לאחד מטיולי חברת סביב העולם ואו חבילות התיירות השונות כפוף לכל התנאים הרשומים מטה, נציין כי בכל מקום שבו מצוין "המארגן " הכוונה לחברת "סביב העולם".

   

  טיסות
  מחירי החבילות שבאתר, כולל הטיולים המאורגנים, כוללים כרטיס טיסה,כאשר מדובר בטיולים מאורגנים הרי שהיציאה והחזרה הינם  בתאריכים שנקבעו, במחלקת תיירים או בטיסת שכר בהתאם למסלול הטיול, ראה זהות המוביל האווירי בכל מסלול ומסלול. "המארגן" שומר לעצמו את הזכות לשנות את חברת התעופה בכפוף לאילוצים. במידה ואכן יקרה שינוי שכזה תימסר על כך הודעה לנוסעים טרם היציאה לטיול.

  כאשר מדובר בטיול מאורגן -  נוסע אשר ירצה לצאת או לחזור במועד השונה מהמועד הקבוצתי יחויב בתוספת שאותו תגבה חברת התעופה.

   

   

  בתי מלון
  דרגת בתי המלון הינה בהתאם למפורט בכל טיול. חלוקת החדרים בבתי המלון הינה על פי מלאי החדרים הקיים באותו רגע בבית המלון. קבלת החדרים היא החל משעה 14:00 ועזיבתם עד השעה 12:00. הלינה היא בחדרים זוגיים בעלי מיטה כפולה או שתי מיטות נפרדות כפי שיקבע ע"י המלון. החדרים בעלי שירותים צמודים ובהם אמבטיה ו/או מקלחת, אלא אם צוין אחרת בתוכנית. נוסע המעוניין בחדר בודד, יוכל להזמינו ויידרש לשלם עבורו את התוספת המתאימה. חדר בודד יכול להיות קטן יותר מחדר זוגי. במקרה של הזמנת חדר ל-3 נוסעים, יתכנו מקרים בהם בית המלון יכניס מיטה נוספת לחדר זוגי, יתכן כי מיטה זו תהיה מיטה מתקפלת.

  שמות המלונות
  כאשר מדובר בטיול מאורגן, הנוסעים יקבלו את רשימת בתי המלון בטרם יציאת הטיול. יצוין כי בתי המלון מוזמנים זמן רב מראש, ואולם יתכנו שינויים עקב הזמנת יתר שביצע המלון ו/או תערוכות, ירידים ואירועים מיוחדים המתקיימים בתאריכי הטיול. במקרה זה שומר "המארגן" לעצמו את הזכות למצוא מלון חילופי באזור באותה רמה לה הוא התחייב.

   

  כלכלה
  בכל מסלול טיול יש פירוט מלא של מספר הארוחות הכלולות בו. כאשר כלול בטיול חצי פנסיון הכוונה בדרך כלל לארוחה נוספת המוגשת בערב ואשר יכולה להיות מוגשת במלון או במסעדה. ארוחות אלו הנן בעלות תפריט קבוע ומוזמן מראש. נוסע המעוניין באוכל צמחוני, חייב להזמינו טרם יציאתו מהארץ, וזאת ללא תוספת תשלום. הזמנת משקאות, מנות נוספות או תוספות כרוכה בתשלום נוסף ע"י הנוסע. נוסע המזמין אוכל צמחוני חייב לקחת בחשבון כי ארוחה צמחונית כוללת בדרך כלל סלט ירקות וחביתה או דג ואין אפשרות לגוון את סוג האוכל. אין "המארגן" מתחייב לספק אוכל טבעוני או דיאטטי מיוחד גם לנוסעים המזמינים זאת מראש.

   

  סבלות
  מחירי הטיולים המאורגנים כוללים תשלום לסבלים בבתי במלון עבור מזוודה אחת לאדם. עבור מזוודות נוספות תגבה תוספת תשלום במקום. סבלות בשדות התעופה אינה כלולה.

  דמי כניסה לאתרים השונים
  דמי הכניסה הכלולים במחיר הטיול מפורטים בסעיף "המחיר כולל" בצמוד לכל מסלול טיול. אין המחיר כולל אתרים שאינם ברשימה זו גם אם נרשמו בתיאור המסלול.

  מטען
  המשקל המותר להעלאה למטוס הינו 20 ק"ג אשר כולל מזוודה אחת ותיק יד לכל מטייל, עבור מטען מעבר לכך יכולה חברת התעופה לגבות תשלום נוסף.

   

  גילאים
  הטיולים המאורגנים פתוחים להרשמה לציבור הרחב ולכל הגילאים, אלא אם צוין אחרת. "המארגן" לא מתחייב להתאמת גיל בין המשתתפים ו/או כישוריהם ו/או מצב בריאותם. משתתף הסובל ממגבלה כלשהיא, מחובתו להודיע על כך מראש ל"מארגן".

   

  מינימום נרשמים
  קיום הטיול המאורגנים מותנה בהרשמה של לפחות 20 מטיילים בכל טיול. "המארגן" שומר את הזכות לבטל את הטיול עד 20 יום לפני יציאתו, אם עד אותו מועד לא נרשמו 20 מטיילים לפחות. במקרה של ביטול טיול תוצע לנוסע האפשרות להצטרף לטיול אחר או לחילופין תוחזר לו המקדמה ששילם.

  מניין ימי הטיול/ החבילות השונות
  במניין ימי הטיול המפורסמים באתר נכללים יום היציאה ויום החזרה וזאת בהתאם ללוח הזמנים ומועדי הטיסות של חברות התעופה השונות. ימי הטיול נמנים מעת יציאת הקבוצה מהארץ ועד שובה, גם אם היציאה מהארץ היא בשעות אחה"צ או הערב והחזרה לארץ בשעות הבוקר.

   

  ביטוח נזקים
  אין "המארגן " אחראי לנזקי הנוסע שיגרמו כתוצאה מתאונות, מחלות, נזק למטען או כל נזק ישיר או עקיף שעלול להיגרם לו במהלך הטיול או עקב תאונה,אלימות, שוד, גניבה, אבדן של מטען או של מסמכים, כרטיסי טיסה, דרכון, אשפוז, הוצאות רפואיות וכיו"ב. מוצע לנוסע לבטח עצמו בביטוח אישי נרחב המכסה את הנזקים והאירועים המתוארים לעיל.

   

  מחירי הטיולים המאורגנים והחבילות השונות אינם כוללים

   

  1.מסמכים ואשרות כניסה
  הנפקת דרכונים או הארכת תוקפו, אגרות היטלים, יש להצטייד בדרכון תקף לפחות ל- 6 חודשים ממועד יציאת הטיול מהארץ.

   

  2.הוצאות אישיות
  מחיר הטיול אינו הוצאות אישיות ובכלל זה פעילות בזמן החופשי של המטיילים כגון : ארוחות כלשהן, ורכיבים אחרים שאינם מופיעים בתוכנית הטיול בסעיף המחיר כולל, בכלל זה ארוחות, מופעים ואירועים, משקאות, אוכל מיוחד, מטען עודף בעלייה למטוס, וכל שירות בעל אופי אישי.

   

  3.ביטוחים
  הנוסעים ומטענם אינם מבוטחים בביטוח כלשהו במסגרת הטיול. אנו ממליצים לכל נוסע לרכוש 30 יום טרם יציאתו מהארץ פוליסת ביטוח רפואי וביטוח מטען. למען הסרת ספק "המארגן" לא אחראי לכל נזק או אובדן מטען במהלך הטיול, כמו כן "המארגן" לא מתחייב להחזר כלשהו בגין הפסקת טיול של משתתף עקב מחלה, פציעה או כל סיבה אחרת.

   

  4.מסים ושינויים במחירים
  המחירים אינם כוללים שינוי כלשהו בתעריפי הטיסות כולל אלו הנגרמים בשל העלאת מחירי הדלקים הסילוניים בעולם, תוספות עונתיות ושינויים בשערי המטבעות.

   

  הרשמה ותשלום
  הרשמה לטיול כלשהו או חבילה אחרת מתוך האתר תעשה על ידי מילוי טופס הרשמה שכולל את כל פרטיו האישיים של הנוסע ובהעברת תשלום בסך 100 $ לאדם  וזאת על מנת להבטיח את מקומו. השתתפותו של הנוסע בטיול מותנית בכך ש"המארגן " קיבל את מלוא התשלום עבור הטיול לא יאוחר מ -15 יום לפני מועד יציאת הטיול. במקרה שלא שולם מלוא התשלום כמפורט לעיל, רשאים "המארגן" לבטל את הרשמת הנוסע והשתתפותו בטיול.

   

  אפשרויות תשלום

   

  ניתן לשלם לפי אחת או יותר מהאפשרויות הבאות:
  * תשלום במזומן בשקלים - לפי שער מזומן גבוה ביום התשלום של מחיר הטיול או בדולרים (ארה"ב)
  * העברה בנקאית לחשבון החברה בשקלים לפי שער מזומן גבוה ביום ההעברה, או העברה לחשבון דולרים
  * ניתן להעביר תשלום בכל כרטיסי האשראי (למעט אמריקן אקספרס) עד 3 תשלומים ללא ריבית או עד 18 תשלומים בקרדיט.


  לקוחות אשר רוצים לבטל את הזמנתם  יחוייבו בדמי ביטול כדלקמן:

   

  * בהתאם לחוק הגנת הצרכן – עד 14 יום מיום ביצוע ההזמנה ניתן לבטל הזמנה בחיוב של 100 ₪ בלבד לנוסע ובלבד שמועד הביטול לא חל בטווח של עד 7 ימים מיום הטיסה.   

  * ביטול  שיתקבל  עד 60 יום לפני מועד הטיסה – 100 $ לנוסע

  * ביטול שיתקבל מ - 59 יום ועד 30 יום לפני מועד הטיסה - 420 $ לנוסע

  * ביטול שיתקבל מ - 29 יום ועד יום הטיסה,  כולל אי הופעה לטיסה - דמי ביטול מלאים

  שינוי שם נוסע לאחר הנפקת הכרטיס יכול לגרור חיוב בסך של עד  50 $ לנוסע בהתאם לתנאי חברת התעופה

  חשוב : בכלל הימים לא נכללים ימי שישי שבתות וחגים. הודעת ביטול תינתן בכתב למשרדי החברה לפקס מספר: 03-5163163


  שינוי כרטיס טיסה
  שינוי שם, שינוי מועד יציאה או חזרה או כל שינוי אחר לאחר שהכרטיס הונפק יחוייב בתשלום אותו תגבה חברת התעופה "מהמארגן".

   

  מחירי הטיולים
  מחירי הטיולים המופיעים באתר מבוססים על התעריפים, מחירי השירותים בארץ ובחו"ל לרבות מחירי כרטיסי הטיסה, שערי מטבעות, רמת ההיטלים בארץ והמסים והאגרות בחו"ל, כפי שהם ידועים ליום 01.02.13

   

  תחום שיפוט
  מוסכם כי בכל מקרה של סכסוך ואו מחלוקת בין הצדדים שתגיע לכלל התדיינות משפטית, מקום הסמכות השיפוטית יהיה בית המשפט בת"א-יפו בלבד.

   

  כח עליון
  סוכן הנסיעות ו/או הנהלת סביב עולם יהיו פטורים מאחריות כלפי הנוסעים בכל הקשור לביטול ו/או שינוי בתוכניות החופשה בכל פרק זמן שהוא אשר נגרם במישרין ו/או בעקיפין כתוצאה מכח עליון, שביתות, סגר, הפרות סדר, שריפה, הצפה, מזג אוויר, מרי אזרחי, מלחמה, מבצע צבאי, פלישה, מרד, מגיפות, מחלות, חרם, מעצרים, תקלות טכניות או כל פעולה של כח עליון שמעבר לשליטת המארגן בין אם צפוי ו/או בלתי צפוי. סוכן הנסיעות והנהלת סביב עולם מציעים לנוסע לבטח את עצמו, על חשבונו, בביטוח אישי נרחב המכסה את הנזקים וכל האירועים המתוארים לעיל.

   

   

  עבור לתוכן העמוד